Będzie praca w Subway

Popularna sieć fastfoodowa zamierza stworzyć 300 miejsc pracy w hrabstwie Hampshire (południowa Anglia).

Pod szyldem Subway w Wielkiej Brytanii funkcjonuje obecnie około 2500 barów.

Nowe bary sieci mają powstać m.in. w Andover, Basingstoke, Chandler’s Ford, Eastleigh, Fareham, Lymington, Romsey i Southampton. W każdej restauracji zatrudnianych jest od 6 do 12 pracowników, zarówno na pół, jak i na cały etat.

Pod szyldem Subway w Wielkiej Brytanii funkcjonuje obecnie około 2500 punktów, ale w ciągu najbliższych trzech lat ma powstać 500 kolejnych. Przez ten czas zostanie stworzonych około 5 tys. nowych miejsc pracy. Restauracje otwierane są na zasadzie franczyzy, co oznacza, że bezpośrednim pracodawcą jest przedsiębiorca prowadzący dany punkt.

Ekspansja sieci pokazuje, że marka cieszy się dużym zaufaniem w Wielkiej Brytanii. To bardzo dobra wiadomość dla rynku pracy – zapewnia Royston Smith zasiadający we władzach lokalnych Southampton.

Informacje na temat pracy w sieci można znaleźć na stronie www.mysubwaycareer.com (należy wybrać United Kingdom). Konkretnych ofert pracy najlepiej szukać na serwisach ogłoszeniowych poświęconych pracy, jak chociażby Indeed (www.indeed.co.uk). Najszybciej znajdziemy ofertę wpisując hasło „subway uk jobs” w internetową wyszukiwarkę. Praca w sieci jest kierowana szczególnie do młodych osób, ale może też być dobrym punktem startowym dla dalszego rozwoju zawodowego.

PODZIEL SIĘ