Oferty dla fachowców

  Niemieckie agencje zatrudnienia poszukują w Polsce wykwalifikowanych fachowców z branży budowlanej, metalurgicznej i transportowej. Jest też praca dla monterów systemów wentylacyjnych i klimatyzacji. Zobacz ile można zarobić i jakie wymagania stawiają kandydatom pracodawcy.

  Przeważają oferty dla osób posiadających konkretne kwalifikacje i znających język niemiecki na poziomie co najmniej komunikatywnym. Pracodawcy oferują umowę o pracę na warunkach niemieckich, ubezpieczenie oraz gwarancje odprowadzania składek. Większość agencji zapewnia pracownikom zakwaterowanie lub deklaruje pomoc w jego znalezieniu.

  Zapotrzebowanie na kierowców samochodów ciężarowych zgłasza niemiecka firma Diebel. To rodzinne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w planowaniu i realizacji kompleksowych i zsynchronizowanych zadań przewozowych. Poszukiwane są osoby zaangażowane, odpowiedzialne i gotowe do pracy w godzinach nocnych. Wymagane prawo jazdy kategorii C+E z wpisem kodu 95. Pracodawca oferuje dobre wynagrodzenie i pakiet socjalny oraz pokrycie kosztów świadectwa ADR. Ponadto zapewnia elastyczny czas pracy i nowoczesny park maszyn.Podanie w języku niemieckim, wraz z propozycją wynagrodzenia, należy wysłać mailem na adres: jobs@diebel-spedition.de. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 0049 33233 30300.

  Jest też praca dla techników klimatyzacji. Pracowników w tym zawodzie poszukuje agencja pośrednictwa pracy j.i.t. GmbH. Wymagana znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy oraz własny samochód. Firma oferuje stawki godzinowe zgodne z taryfą, zarobki na poziomie 2000-2500 euro netto oraz dodatki zmianowe, weekendowe, urlopowe i świąteczne, a także płatny urlop i nadgodziny. Pracownik może liczyć także na pomoc w kontaktach z niemieckim urzędem skarbowym, w uzyskiwaniu świadczeń rodzinnych, w rozliczaniu podatku oraz w znalezieniu zakwaterowania. Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: praca@jit-web.de.

  Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu „Zagranicznych Ofert Pracy”.
  W sprzedaży od 8 marca.

  PODZIEL SIĘ