Targi Pracy w Lublinie

Dostęp do kilkuset ofert pracy z Polski i z zagranicy, obecność kilkudziesięciu pracodawców z różnych branż, możliwość bezpośredniej rozmowy z rekruterami – to wszystko w jednym miejscu już 16 marca na targach w Lublinie.

Targi Pracy, organizowane przez Targi Lublin i Wojewódzki Urząd Pracy, umożliwiają bezpośrednie spotkanie firm rekrutacyjnych z osobami poszukującymi pracy. W jednym miejscu i czasie można przejrzeć wiele różnych ofert. To również doskonała okazja, aby poznać zarówno wymagania stawiane potencjalnym pracownikom, jak i warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawców.

– Oferty pracy są bardzo zróżnicowane.  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracą m.in. w branży finansowej, logistycznej, produkcyjnej, hotelarskiej, technicznej, w gastronomii, przy obsłudze klienta, w biurach call center czy w sieciach handlowych – mówi Kateryna Pidgaietska, kierownik projektu.

Podczas Targów Pracy pracowników będą poszukiwały m.in. takie firmy, jak: Poczta Polska, Żabka, MPK Lublin, Pol-Skone czy Colian – wiodący polski producent słodyczy.

Poza ofertami pracy z Lublina, na targach pojawią się także pośrednicy, agencje zatrudnienia i agencje pracy tymczasowej oferujące pracę m.in. w Niemczech, Norwegii, Belgii i Holandii. Poszukiwani będą zarówno inżynierowie, hydraulicy, elektrycy, kontrolerzy jakości, team leaderzy, specjaliści ds. obsługi klienta, jak i kierowcy, kucharze, operatorzy wózków widłowych, czy opiekunowie osób starszych. Pojawią się także oferty wakacyjnych wyjazdów zarobkowych dla uczniów i studentów.

Osoby planujące podjęcie pracy w innym kraju powinny także wybrać się na wykład „Bezpieczne wyjazdy za granicę” (o godz. 11:30), podczas którego specjaliści z Wojewódzkiego Urzędu Pracy podzielą się praktycznymi radami, które pomogą uniknąć ewentualnych błędów, rozczarowań czy wręcz kłopotów związanych z zagranicznym wyjazdem.

Z kolei dla osób, które szukają zmian, chcą się wyzwolić z ograniczających schematów myślenia i zobaczyć swoją zawodową przyszłość z zupełnie innej perspektywy WUP przygotował wykład „Sfera Kariery” (godz. 12:30).

Na targach będą również obecni doradcy zawodowi, którzy pomogą zaplanować dalsze etapy ścieżki kariery zawodowej czy przygotować dokumenty aplikacyjne.

Targi Pracy w  Lublinie
16 marca (piątek), godz. 9:00-15:00
Hala A Targów Lublin (ul. Dworcowa 11)
Szczegóły: www.praca.targi.lublin.pl
Dołącz do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/195347627872302/

PODZIEL SIĘ